KARGO BİLGİLERİ

Bütün siparişler Sürat Kargo ile gönderilmektedir. Kargo ücreti tüm Türkiye için sabit 20 TL olup 150 TL ve üzeri alışverişlerde ise kargo ücretsizdir.

Kapıda Ödeme yöntemiyle verilen siparişler de aynı şekilde Sürat Kargo ile gönderilmektedir. Kargo ücreti dışında sitemiz ‘Kapıda Ödeme Maliyeti’ almamaktadır. 150 TL ve üzeri alışverişlerde ise kargo yine ücretsizdir.

Kargo takibi:Her gün saat 19:00’dan sonra kargo bilgileri sipariş oluştururken kullandığınız telefon numaranıza Whatsapp yoluyla, e-posta adresinize ise mail olarak gönderilmektedir.

1: Sipariş hazırlama süreci ödeme yapıldıktan sonra başlar ve 14:00’a kadar ödemesi yapılan siparişler aynı gün kargoya verilir. Yine 14:00’dan önce Kapıda Ödeme İle verilen siparişler de aynı gün içerisinde kargoya verilir.

2: Siparişi verilen ürünlerin kargoya tesliminden sonra gerçekleşecek olan her türlü aksaklık(paketin zarar görmesi, kargonun gecikmesi) müşteri ve kargo firması arasındadır. Rain Vape hiçbir sorumluluk kabul etmez.

3: Kargonun müşteri tarafından geri çevrilmesi halinde, kargo ücreti ve ek maliyetler kesilerek müşteriye ödeme yapılır.(Ödeme kargonun tarafımıza ulaşmasından itibaren bir iş günü içerisinde gerçekleşir.)